Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

+29
Nemiz
Kuberson
marks
trajan170
Mariousz1
moki54
Cobra
lzarzycki
lukaz1
rafek1241
kojot
magicznyWladek
tomtom1
Sarogatip
BRMaster
przemo2174
dawidg87
ewelinag
michupl22
cysiek
LukasLuk
cymesky
danielk220687
Cristanov
sting123
severynius
maras
lukaway
koszmarek
33 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by koszmarek Czw Lip 31, 2014 12:11 pm

Proszę niech każdy (kto przestudiował warsztaty z tego kamienia milowego) wpisze parę luźnych przemyśleń o tym etapie szkolenia, głównie:

  • co należy w poprawić/ulepszyć w tych 5-ciu laborkach
  • ale też proszę napisać co się spodobało (producenci laborek będą wiedzieć, z których pozytywnych elementów szolenia nie rezygnować)


Ten post będzie publiczny w internecie (dostępny dla osób np. rozważających wejście do projektu). Pomimo to, proszę bez skrupułów pisać o tym, gdzie jest pole do poprawy.


Ostatnio zmieniony przez koszmarek dnia Wto Wrz 15, 2015 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by lukaway Sro Sie 27, 2014 10:09 am

Uważam, że warsztaty są solidnie przygotowane i na tym poziomie wyczerpują w zupełności poruszane zagadnienia. Filmy instruktażowe są obszerne i ukazują wykorzystanie omawianych mechanizmów w sposób logiczny i przemyślany. Autor od samego początku narzuca pewien styl programowania wykazując w przykładach, dlaczego lepiej tak a nie inaczej, zwracając uwagę na optymalizację kodu. Zaliczenia przerobionego materiału są w szczegółach weryfikowane. Nie wystarczy po prostu zrobić, ma to być zrobione dobrze z uwzględnieniem wszystkich praktycznych porad z materiału szkoleniowego. Jest to ściśle weryfikowane przez egzaminatora. Nie ma, więc miejsca na bylejakość, co jest z korzyścią dla uczącego się.

lukaway

Liczba postów : 1
Join date : 03/11/2013

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by maras Pon Wrz 08, 2014 3:23 pm

Dla mnie jest jak najbardziej ok. Wszystkie zagadnienia są przedstawione w sposób przejrzysty i zrozumiały. Ćwiczenia dodatkowe pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę. Oby tak dalej!

maras

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by severynius Pią Wrz 12, 2014 12:01 pm

Warsztaty 2 kamienia milowego wykonane solidnie, informacje zawarte w warsztatach pozwalają powoli podnosić swoje umiejętności w programowaniu. Wprowadzenie opisu programu zaliczeniowego w postaci filmu to bardzo dobry pomysł, który umożliwia sprawdzenie kreatywności uczestnika projektu.

severynius

Liczba postów : 3
Join date : 15/04/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by sting123 Sro Paź 01, 2014 10:13 am

Ja bym tylko postarał się aby czcionka była odrobinę większa, albo jeszcze lepiej dołączył napisy w formacie txt.

Często oglądam kurs w różnych mało komfortowych warunkach, dodatkowo odtwarzam je w VLC player z większą prędkością, komentarz w formacie txt pozwolił by lepiej dostosować czcionkę do ekranu.

Po za tą 'ergonomiczną" uwagą nie mam więcej spostrzeżeń dotyczących np. treści merytorycznej.

sting123

Liczba postów : 3
Join date : 22/05/2013

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by Cristanov Pon Paź 06, 2014 4:13 pm

Warsztaty są dobrze przygotowane, zagadnienia są dobrze wytłumaczone i poparte trafnymi przykładami. Jedyne co mi się nie podoba to to, że filmy instruktażowe są dość długie. Oczywiste jest że temat wymaga poświęcenia sporo czasu, ale byłoby korzystnie podzielić go na mniejsze części. Dzięki temu byłoby łatwiej w późniejszym czasie znaleźć jakiś szczegół czy przykład, który teraz jest ukryty gdzieś w całym filmie.
Cristanov
Cristanov

Liczba postów : 11
Join date : 04/05/2014
Skąd : Zakopane

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by danielk220687 Pon Paź 20, 2014 12:01 pm

Ogólnie nie jest źle warsztaty pisane są dla osób które nie miały doczynienia z programowaniem. Dla osób które coś umieją pierwsze szkolenia są nieco nużące ale warte obejrzenia.

danielk220687

Liczba postów : 7
Join date : 02/02/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by cymesky Sro Lis 05, 2014 2:38 pm

Zgadzam się z przedmówcą. Warsztaty przeznaczone dla początkujących. Czego może nauczyć się osoba już programująca? Dobrych nawyków w programowaniu już od samego początku, egzaminatorzy skutecznie zwracają uwagę na zbędny kod, proponują inne, bardziej optymalne rozwiązanie problemu, jednym słowem są aktywni i cieszy, kiedy ktoś dokładnie analizuje nasz kod Smile

cymesky

Liczba postów : 11
Join date : 06/10/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by LukasLuk Sro Gru 10, 2014 5:50 pm

Solidnie przygotowane warsztaty, aż do bólu.
Fajna rzecz na sprawdzenie się w podstawach do programowania. Kod jest szczegółowo weryfikowany i jeśli warsztat zostanie zaliczony, to można mieć pewność, że nie ma się do czego przyczepić.

LukasLuk

Liczba postów : 4
Join date : 10/11/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by cysiek Sro Gru 17, 2014 10:16 am

Plusy:
- Bardzo dobrze przygotowane wideo dla warsztatów.
- Zadania dostosowane dla osób początkujących choć mogły by być odrobinę trudniejsze.
- Pedantyczni egzaminatorzy Smile

Minusy:
- Zbyt mała czcionka kodu w filmach co czasami przeszkadza w analizie wyświetlanego kodu,
- Proste zadania, szczególnie w Warsztatach 10, przydały by się także zadania bardziej zaawansowane albo dodatki związane z dobrymi praktykami i optymalizacją.
- Trudniejsze zadania dodatkowe.

Ogólnie dobra robota Smile

cysiek

Liczba postów : 2
Join date : 03/02/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by michupl22 Nie Gru 28, 2014 2:09 pm

Ten etap szkolenia to dopiero początek. Uczą one tylko podstawy programowania. Ale jest to idealny czas na to, aby przemyśleć czy warto dalej uczyć się za programistę C#. Co do samych warsztatów nie ma do czego się przyczepić.
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 30
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty A mi sie bardzo podobają

Pisanie by ewelinag Pon Gru 29, 2014 11:35 pm

Warsztaty mi się bardzo podobają. Bardzo dziękuję za włożony wysiłek w ich tworzenie. Fakt że ja już miałam do czynienia z programowaniem i jakbym nie miała to na pewno byłoby mi trudno to wszystko zrozumieć. Na ten moment traktuję to jako przypomnienie sobie zdobytej już kiedyś wiedzy.

ewelinag

Liczba postów : 1
Join date : 03/01/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by dawidg87 Wto Gru 30, 2014 9:59 pm

Warsztaty bardzo fajne i ciekawe, etap prosty do przejścia i zaliczenia dla kogoś kto miał coś z programowaniem wcześniej wspólnego, ale również pewnie i dla początkujących nic w tym kamieniu milowym większych problemów nie sprawia Smile

dawidg87

Liczba postów : 19
Join date : 18/10/2013

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by przemo2174 Pon Sty 12, 2015 1:49 pm

Warsztaty bardzo dobrze wprowadzają w techniki programowania w C#. Najbardziej podoba mi się to ,że autorzy nie tylko uczą języka programowania ale również zasad dobrego kodu oraz sztuczek w poruszaniu się po środowisku Visual Studio

przemo2174

Liczba postów : 2
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by BRMaster Nie Lut 15, 2015 10:21 am

Wszystko w jak najlepszym porządku, nie ma się do czego przyczepić.
Bardzo dobrze że powstał taki kurs.

BRMaster

Liczba postów : 2
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by Sarogatip Czw Lut 19, 2015 2:36 pm

Warsztaty przygotowane skrupulatnie i bardzo szczegółowo. Jestem pod dużym wrażeniem.

Sarogatip

Liczba postów : 3
Join date : 16/09/2014
Age : 35

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by tomtom1 Czw Mar 12, 2015 11:23 am

Witam
Warsztaty 6-10 były dla mnie trochę trudniejsze niż poprzednie ale dzięki naprawdę dobrym materiałom spokojnie się tego uczyłem. Brak lektora nie przeszkadza (materiał i tak trzeba kilka razy oglądnąć - punkt widzenia początkującego) no i trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyćSmile Z egzaminatorami super kontakt, materiał bardzo dobrze ułożony...
Tak trzymać!
tomtom1
tomtom1
Koordynator Ruchu Egzaminacyjnego "Madagaskaru"
Koordynator Ruchu Egzaminacyjnego

Liczba postów : 81
Join date : 09/12/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by magicznyWladek Czw Mar 26, 2015 9:14 pm

Warsztaty z kamienia milowego zostały wykonane solidnie i sprzyjająco dla początkującego. Osobiście znałem już te zagadnienia, aczkolwiek część rzeczy sobie z chęcią odświeżyłem. Smile Jedynie co czasami przeszkadzało to czcionka kodu w filmie (w VS). Ciężko było dostrzec coś czasami i musiałem powiększać widok. Poza tym wszystko jest okej, dla początkujących, którzy chcą się dalej zagłębić w C# w sam raz.
magicznyWladek
magicznyWladek
Administrator profilu Facebook "Madagaskaru"
Administrator profilu Facebook

Liczba postów : 30
Join date : 06/02/2015
Age : 31
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by kojot Pią Kwi 03, 2015 8:33 pm

Warsztaty przygotowane bardzo dokładnie, warto sobie odświeżyć wiedze Smile

kojot

Liczba postów : 8
Join date : 13/09/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Warsztaciki

Pisanie by rafek1241 Sob Kwi 04, 2015 12:09 pm

Wszystko w porządku, warsztaty poszły bardzo sprawnie, osobiście stwierdzam, że zajęły mi mniej czasu niż poprzedni kamień milowy. Brakuje mi ćwiczeń na ostatnich "laborkach". Dobry poziom i podoba mi się, jak to już jakaś przedmówczyni napisała, że egzaminatorzy uczą także tworzenia przejrzystego kodu. Smile JA CHCĘ JESZCZE! Smile))
rafek1241
rafek1241
Lider Relacji Publicznych "Madagaskaru"
Lider Relacji Publicznych

Liczba postów : 42
Join date : 23/10/2014
Skąd : Darłowo

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by lukaz1 Pon Kwi 06, 2015 8:08 pm

Następny krok w poznaniu C# wykonany. Warsztaty przygotowane bardzo dobrze oraz jednocześnie przemyślanie. Nowicjusze prowadzeni są "za rękę" krok po kroczku. Przy zaliczeniach trzeba czasem troszkę pomyśleć jak wykonać dane zadanie. Nie żałuję, że dołączyłem do tej grupy!

lukaz1

Liczba postów : 5
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by lzarzycki Pon Kwi 20, 2015 11:07 am

Mogę stanowczo stwierdzić że warsztaty te zawierają solidne podstawy programowania, oraz merytorycznie i programowo przedstawiają krok po kroku wymagania, do przygotowania przyszłego programisty w zawodzie. W internecie znajduje się wiele przykładów czy tutoriali związanych z danymi zagadnieniami z programowania. Tutaj mamy wszystko w jednym, nic nie trzeba szukać. Egzaminatorzy według mnie bardzo szczegółowo weryfikują poprawność wykonania warsztatu, to mobilizuje do większego działania. Jak już pewnie większość stwierdziła, przydałby się lektor do warsztatów wideo.
Trafiłem tutaj z polecenia mojego kolegi programisty. Jestem zadowolony i nie żałuję. Pozdrawiam

lzarzycki

Liczba postów : 2
Join date : 24/04/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by Cobra Czw Cze 11, 2015 10:28 pm

Warsztaty dobrze przygotowane, ucza jak krok po kroku stawiac pierwsze kroki w programowaniu. Mimo braku stycznosci z programowaniem po pierwszych 10-ciu warsztatach nabylem podstawowa wiedze i moge samodzielnie napisac prosty program czy kalkulator liczacy. Dzięki!
Brawo dla twórców za zaangażowanie w projekt, który ma sens oraz za poswięcony czas. Oby tak dalej, tak trzymac!
Cobra
Cobra

Liczba postów : 6
Join date : 05/05/2014
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by moki54 Czw Lip 16, 2015 4:06 pm

Dobrnąłem do 10 warsztatu, mimo dłuższej przerwy, spowodowanej różnymi przyczynami.
Na razie wszystko zrozumiałem, dziękuję za dobrą robotę wszystkim, którzy mieli tu swój udział. Czas uczyć się dalej Wink

Pozdrawiam

moki54

Liczba postów : 2
Join date : 14/12/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by Mariousz1 Sro Lip 22, 2015 4:13 pm

Kurs baardzo się rozwinął. Obecne odcinki są już dużo trudniejsze od początkowych. Frajda jest jeszcze większa, gdy uda się rozwiązać kolejny problem na kolejnym etapie programowania w C#.
Teraz już nie wystarczy jeden wieczór żeby napisać program na zaliczenie Smile

Mariousz1

Liczba postów : 9
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10) Empty Re: Opinie - Kamień milowy nr 2 (warsztaty 6-10)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach