Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

2 posters

Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by koszmarek Sob Lis 07, 2015 9:30 pm

Drodzy Deweloperzy (wszyscy uczestnicy) "Grupy Madagaskar" !

Uffff ... skończyłem ("przeformatowałem" organizację naszej grupy).

Informuję , że zaczynamy działać w nowych realiach (radykalnych zmian które mam nadzieję sprawią iż spora część uczestników stanie się za jakiś czas kołem zamachowym tego projektu).

Tym co jeszcze nie wiedzą jakie to zmiany organizacyjne, to podaję punkt startowy do pozyskania wszystkich niezbędnych informacji , czyli do zaktualizowanego (pod te zmiany) portfolio naszej grupy: http://www.madagascar-team.pl/.

Najwyraźniej zmiany organizacyjne widać w pierwszych dwóch zakładkach naszego super ;p raportu (proszę odszukać w pierwszej zakładce swoją pozycję oraz status na liście Deweloperów, raport studentów laborek pozostaje bez zmian):
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sItWF4R1oTAgc1DozE9SpwZiSNcYV3mYzUDpA223bOU/edit?usp=sharing
Gdzieś na dole tego raportu widać pierwszą ekipę na którą nałożony jest wymóg wykonania jakiejkolwiek aktywności rozwojowej dla naszego projektu (którą mogą sobie wybrać z tzw.  "worka zadań").

Od dzisiaj (hipotetycznie) jesteśmy w stanie (organizacyjnie) ogarnąć max 200 osobową grupę uczestników (aktualnie jest nas 154). Dziewięciu z nich to nowa dostawa rekrutów, tym razem (od dzisiaj również wszystkich kolejnych nowych) mocno indoktrynowanych o Deweloperskim (nie tylko szkoleniowym) aspekcie "Grupy Madagaskar".

Czekam (w tym poście) na Wasze dalsze uwagi / pytania.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty Re: REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by Nemiz Sob Lis 07, 2015 10:49 pm

W worku zadań:
Utwórz brakujący spis treści zgodnie z instrukcją z linka obok, powinno być z linku

Zadania jak najbardziej ok, proste do zrealizowania, a zwiększą wkład własny w projekt i mają szansę poprawić integrację z użytkownikami- większy ruch na forum.
Nemiz
Nemiz

Liczba postów : 39
Join date : 01/09/2015
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty Re: REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by koszmarek Sob Lis 07, 2015 10:56 pm

Nemiz napisał:W worku zadań:
Utwórz brakujący spis treści zgodnie z instrukcją z linka obok, powinno być z linku
Nie no Nemiz, to ja bym musiał to poprawić chyba w 600 miejscach :p (bo mam miałem manierę pisania "linka"). Będę pamiętał na przyszłość. pozdr !
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty Re: REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by Nemiz Sob Lis 07, 2015 11:50 pm

Może spróbuj funkcją znajdź i zastąp ? Nie wiem czy w dokumentach google jest.
Nemiz
Nemiz

Liczba postów : 39
Join date : 01/09/2015
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty Re: REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by koszmarek Nie Lis 08, 2015 12:12 am

Sprawdziłem ... niestety nie ma takiej opcji. W wolnej chwili użyję ficzera replace tego słówka , ale będę to musiał zrobić na każdym dokumencie z osobna.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!! Empty Re: REWOLUCJA ORGANIZACYJNA "Madagaskaru" - WDROŻONA !!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach