Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Michupl22 nowym liderem "Grupy Madagaskar"

2 posters

Go down

Michupl22 nowym liderem "Grupy Madagaskar" Empty Michupl22 nowym liderem "Grupy Madagaskar"

Pisanie by koszmarek Pią Kwi 08, 2016 10:18 am

Witajcie

Po około pięcioletniej, wspaniałej przygodzie przewodzenia Grupą Madagaskar zdecydowałem, że ze względu na ogromny (z moim wiekiem) przyrost obowiązków zawodowych, ale głównie rodzinnych nie podołam dalej liderować tym projektem z pełnym zaangażowaniem.

Ogłaszam więc, że nowym liderem "Grupy Madagaskar" jest michupl22 (dotychczasowy Lider Infrastruktury). 
Michu oczywiście zgodził się na moją prośbę.

Ja pozostaję w projekcie, a w przyszłości postaram się wspierać "Madagaskar" jako jej deweloper (na moją prośbę nie chcę na razie przyjmować dodatkowych ról specjalnych).

Mieliśmy nie dawno za sobą kilka sesji TeamSpeak z udziałem wszystkich liderów gałęzi i powiem Wam, że wkrótce michu wkroczy ze "świeżymi" , dobrymi pomysłami na ten projekt (nie tylko organizacyjnymi ale również wejdą do naszej infrastruktury poważne nowinki technologiczne).

Trzymajcie więc kciuki za nowego Lidera i wspierajmy go (dobrym słowem radą, oraz oczywiście własną pracą !) Smile

Trzymcie się !!! (nie mówię "żegnaj", gdyż jestem nadal w tym projekcie).
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Michupl22 nowym liderem "Grupy Madagaskar" Empty Re: Michupl22 nowym liderem "Grupy Madagaskar"

Pisanie by majsterjunior Sob Kwi 09, 2016 3:13 pm

Gratulacje dla kolegi michupl22

majsterjunior

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach