Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

+2
Borixon911
koszmarek
6 posters

Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by koszmarek Pon Lis 23, 2015 10:36 am

Cześć

Jakiś czas temu wdrożyliśmy eksperymentalnie tzw. linię 80% wyszkolenia Studentów warsztatów.
Ten koncept polegał na tym, że Studenci którzy mieli zaliczone minimum 80% (aktualnie) opublikowanych warsztatów nie mieli narzucanego obowiązkowego terminu kolejnego warsztatu. Intencje tej  zmiany organizacyjnej mieliśmy takie, aby Ci uczestnicy (którzy wykazali swoją determinację zaliczając większość laborek) byli w strefie samodyscypliny w szkoleniu z kolejnych warsztatów.

Muszę się wycofać (i właśnie to robię) z tej zmiany organizacyjnej m.in z powodów:

  • niestety zbyt wielu uczestników osiągających poziom 80% przestało zaliczać kolejne laborki :p ;
  • główny powód - od stycznia ruszamy z produkcją kolejnych laborek w18+ (pod przewodnictwem nowego lidera gałęzi szkoleniowej). Będziemy w związku z tym potrzebowali jak najwięcej uczestników mających zaliczony komplet warsztatów, aby choć część z nich wspierała nas w produkcji nowych materiałów szkoleniowych (choćby opiniując ich jakość na forum). Takie wsparcie będzie nam potrzebne ze strony wszystkich uczestników (niezależnie od tego ile laborek zaliczyli) ale choćby minimalne uczestnictwo w produkcji os. co zaliczyli komplet laborek będzie dla nas dodatkowym wsparciem.


Nowa (opisywana tu) zmiana (czyli wycofanie się z linii 80% wyszkolenia) obowiązuje od teraz, tzn wszyscy uczestnicy mający zaliczony warsztat 15+ (oprócz tych co zaliczyli ostatnie w17) mają wyznaczony termin zaliczenia kolejnej laborki na 31 stycznia 2016 (pełne 2 kolejne miesiące) licząc od teraz.

Jeżeli macie jakieś uwagi, sugestie to piszcie proszę w tym wątku

pozdrawiam !
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by Borixon911 Pon Lis 23, 2015 6:16 pm

Zgadzam się w 100% z decyzją Koszmarka. Brak tego wymogu może rozleniwiać Madagaskarowiczów Wink .
Sam zabrałem się jakiś czas temu za W 17 i nadal go nie ukończyłem. Powodem było to że miałem kilka rozmów kw. i musiałem sie do nich ostro przygotowywać. Jak bede miał chwile to na pewno to ogarne i oczywiście włączę się w niektóre akcje - bo to dla mnie czysta przyjemność.

Pozdrawiam

Borixon911

Liczba postów : 90
Join date : 14/10/2013
Skąd : PIONKI-RADOM

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by coffeina Pon Lis 23, 2015 11:54 pm

Decyzja dobra. Składnia do większej pracy, przede wszystkim do pracy Razz
Co do rozmów to sam własnie przeczhodze ten etap i znam ten ból.
coffeina
coffeina
Lider Produkcji Warsztatów "Madagaskaru"
Lider Produkcji Warsztatów

Liczba postów : 96
Join date : 14/12/2014

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by baklazan Sro Lis 25, 2015 4:06 pm

Też uważam że to dobry pomysł.

PS. Koledzy może pochwalcie się na forum jak Wam poszło na tych rozmowach Smile Myślę że wiele osób z chęcią poczyta Smile

baklazan

Liczba postów : 10
Join date : 06/08/2015

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by michupl22 Czw Lis 26, 2015 1:08 pm

Komu będzie zależało to i tak zaliczy te warsztaty.

Najważniejsze to podejmować decyzje i być w nich konsekwentnym.
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 30
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by koszmarek Czw Lis 26, 2015 4:14 pm

michupl22 napisał:Najważniejsze to podejmować decyzje i być w nich konsekwentnym.
Jestem zupełnie odmiennego zdania Michu :p
Konsekwencja w projektach IT (w dynamicznie zmieniającej się sytuacji w Internecie) nas zabije :p, tu potrzebna jest nieustanna korekta kursu,   ... nie możemy walić bez zmiany kursu stakiem "Madagaskar" w przysłowiową górę lodową tylko dlatego to, że już podjęliśmy wcześniej jakąś decyzję i teraz musimy być w niej  konsekwentni.

... gdyż well, uważam że linia 80% była moją nietrafioną decyzją.

pozdr ! Very Happy
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by michupl22 Nie Lis 29, 2015 7:57 pm

Ale takie zmiany decyzji świadczą również o organizacji projektu.
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 30
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by Nemiz Wto Gru 01, 2015 11:02 am

Osobiście zwolniłbym osoby, które tworzą warsztaty bo poświęcają już wystarczająco czasu, a rozwiązanie i tak znają. Na razie za wcześnie na ocenę tej decyzji. Ruszajmy w nowym roku, bo szkoda robić przestój.
Nemiz
Nemiz

Liczba postów : 39
Join date : 01/09/2015
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów Empty Re: Wycofuję się z linii 80% wyszkolenia Studentów Warsztatów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach