Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Temat pracy inżynierskiej w C#

3 posters

Go down

Temat pracy inżynierskiej w C# Empty Temat pracy inżynierskiej w C#

Pisanie by divao Czw Kwi 09, 2015 3:09 pm

Dzięki temu projektowi wgłębiłem się w programowanie w C# i niesamowicie jestem wdzięczny za całą wiedzę jaką wyniose z niego.
Zdecydowałem się nawet, że będę pisał pracę inżynierską z C#. I powoli muszę zacząć decydować się na jaki temat będę pisał (jaki program napiszę). Pytanie czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł na aplikację, która nadałaby się na projekt inżynierski i może mi doradzić. Jeśli komuś przyszłoby coś na dniach do głowy to prosiłbym o cynk Very Happy wszelkie rady mile widziane. Myślę, że pisząc program na inż. najwięcej się naucze Smile
A przy okazji (mam nadzieję) będę idealnym przykładem tego, że ten projekt potrafi wyszkolić kogoś na programiste, a przynajmniej zaszczepić w nim silne fundamenty, które pozwolą mu się płynnie rozwijać.

divao

Liczba postów : 3
Join date : 06/02/2015

Powrót do góry Go down

Temat pracy inżynierskiej w C# Empty Re: Temat pracy inżynierskiej w C#

Pisanie by tomtom1 Czw Kwi 09, 2015 6:31 pm

Witam

Pomyśl o apce obsługi samochodu... W tym należy ująć kalkulator paliwa, przeglądy, naprawy serwisowe, dane samochodu, oraz koszt zakupionych części. To wszystko należy oprzeć o kalendarz, przypomnienia oraz kalkulatory. Można dorzucić (w wersji komercyjnej:)) panel z adresami sklepów, serwisów samochodowych itp. Oczywiście (prawie) wszystko powinno być z możliwością wykresu, wydruku PDF oraz arkusz kalk. Wiem, że podobne apki są na rynku ale nie spotkałem się z takim kombajnem (a jakby to zrobić ze synchro na wszystkie urządzenia z Windows...). Nie wiem czy to za ostro, czy za spokojnie ale trochę zachodu na pewno wymaga...
Trochę chaotycznie ale chyba wiesz o co mi biega...
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
tomtom1
tomtom1
Koordynator Ruchu Egzaminacyjnego "Madagaskaru"
Koordynator Ruchu Egzaminacyjnego

Liczba postów : 81
Join date : 09/12/2014

Powrót do góry Go down

Temat pracy inżynierskiej w C# Empty Re: Temat pracy inżynierskiej w C#

Pisanie by divao Czw Kwi 09, 2015 6:37 pm

Powiem ci, że to na prawdę świetny pomysł! Jeśli ktoś nie zaproponuje lepszego tematu, to będę drążył ten temat dalej Very Happy

divao

Liczba postów : 3
Join date : 06/02/2015

Powrót do góry Go down

Temat pracy inżynierskiej w C# Empty Re: Temat pracy inżynierskiej w C#

Pisanie by kojot Wto Sie 11, 2015 8:05 am

Mój promotor by tego nie przyjął, aplikacja raczej na projekt a nie prace inżynierską. Oczywiście wszystko da się rozdmuchać. Życzę powodzenia Smile

kojot

Liczba postów : 8
Join date : 13/09/2014

Powrót do góry Go down

Temat pracy inżynierskiej w C# Empty Re: Temat pracy inżynierskiej w C#

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach