Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Powiedz coś o sobie

+18
event15
wojtek656
Admin
emielek
purple
Dawid90dd
maximo2
Demar77
Fitter
viader
Fores
testcszarp
politan
kataraktor32
SlaviS
meviu
michupl22
koszmarek
22 posters

Go down

Powiedz coś o sobie Empty Powiedz coś o sobie

Pisanie by koszmarek Pią Lip 12, 2013 8:54 am

meviu napisał:Dziwi mnie, że nie ma jeszcze tematu w którym każdy uczestnik projektu może opowiedzieć coś o sobie. Czym się interesuje, czy jest amatorem czy może programuje już od 30 lat, jakie technologi zna, w czym jest dobry itp. Skoro mamy razem spędzić trochę czas (a nawet wyczytałem, że jest koncepcja napisania czegoś komercyjnego) myślę, że powinniśmy się troszkę bardziej zapoznać i utworzyć taki temat.

Słuszna uwaga. Na wniosek meviu założyłem taki wątek tutaj. Kto ma ochotę (przymusu oczywiście nie ma), niech napisze coś o sobie.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by michupl22 Pią Lip 12, 2013 9:36 am

To ja może zdam się na odwagę i powiem coś od siebie. Jestem mam nadziejie początkującym studentem informatyki. Znam język HTML, CSS i trochę JavaScript. Tworze strony od 5 lat. Oprócz tego lubie sieci administracyjne oparte o Windows Server lub Linux.

Nie bójmy się otwierać na ludzi Smile
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 30
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by meviu Pią Lip 12, 2013 10:05 am

Również jestem studentem informatyki. Przygodę z programowaniem rozpocząłem jakieś 2,5 lata temu. Znam takie języki jak: Pascal, C, C++ (w tym również bibliotekę Qt), C#. Moją przyszłość zawodową wiąże tylko i wyłącznie z programowaniem. W wolnym czasie lubię wypić piwko Very Happy interesuje się astronomią (ciekawią mnie te kosmiczne rzeczy Very Happy).

meviu

Liczba postów : 1
Join date : 10/07/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by koszmarek Pią Lip 12, 2013 10:23 am

To teraz ja:
Programistą jestem od 9-ciu lat.
... ale w zespole programistycznym który można uznać za poważny (12 programistów + 5 testerów + 3 pracowników wsparcia + 600 dyrektorów ;p, proces "Scrum" wcześniej "Kanban" itd.) pracuję dopiero od 3 lat.

Specjalizuję się (o dziwo nie w .net/c#) w Oracle (jestem programistą baz danych), ale również wykonuję w robocie zadania "formatkowe" (na przedpotopowym Oracle Forms, czasami na Windows Forms, czasami  w ASP, za 2 miesiące pełną parą będę w robocie pracował w Javie i z tym wiąże wielkie nadzieje)

Ponad 30 lat, żonaty ...
Zainteresowania: kiedyś koszykówka ... teraz ogródkowanie we własnym domu (to trochę z przymusu ale frajda jest) i oglądanie bajek z córeczką (to z przyjemnością).


Ostatnio zmieniony przez koszmarek dnia Pią Paź 04, 2013 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by SlaviS Pią Lip 12, 2013 10:50 am

No to może i ja coś powiem. Mam na imię Sławek, chodzę (od września) do trzeciej klasy gimnazjum (mam nadzieję, że nie jestem najmłodszy w projekcie? Very Happy ). Informatyką zajmuję się od około 2-3 lat. Na początku była grafika (logo, layout itd), jednak brakowało mi tego zmysłu artystycznego więc zabrałem się za coś bardziej technicznego. Znam (w różnym stopniu) HTML, CSS, C#, Jave. W wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożną i czytać książki.
Pozdrawiam Smile

SlaviS

Liczba postów : 3
Join date : 09/07/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by kataraktor32 Pią Lip 12, 2013 12:24 pm

Witam,

Jestem absolwentem technikum mechatronicznego a obecnie studentem siódmego semestru informatyki o specjalności bazy danych plus dodatkowo w 3 module CISCO CCNA.
Z ważniejszych jeżyków jakie poznałem to: c, c++, c#, java, ST (Sterowniki programowalne).
Dobrze radze sobie w tworzeniu stron internetowych. Teraz uczę się pisania aplikacji internetowych w technologi asp.net
Na prace inżynierską piszę program w c#.

Moją pasją jest programowanie stron, aplikacji internetowych a zainteresowań mam wiele-staram się poznawać to co wydaję się interesujące.

kataraktor32

Liczba postów : 1
Join date : 18/06/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by politan Pią Lip 12, 2013 1:03 pm

To i ja coś skrobnę Wink. Jest administratorem sieci oraz serwerów opartych na Linuksie i *BSD. Z programowania mam do czynienia głównie z językami skryptowymi Perl, AWK, Python - z naciskiem na ten ostatni. Czym się interesuję? Głównie różnymi zagadnieniami z IT, boksem i street art'em.
politan
politan

Liczba postów : 4
Join date : 29/05/2013
Skąd : Cambridge, MA

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by testcszarp Pią Lip 12, 2013 8:08 pm

Co by tu napisać o sobie...
Student informatyki 23lata. Pracowałem jako wdrożeniowiec(systemy kasowe, POSy, oprogramowanie dla gastronomi itp.), serwisant, a teraz jako wsparcie techniczne. Programowałem trochę hobbystycznie ze 2-3lata temu bez większych sukcesów(kilka małych programów na własny użytek, w tym jeden trochę bardziej skomplikowany niż hello world) dopóki moimi jedynymi zainteresowaniami nie stały się łatwe dziewczyny i tani alkohol. Teraz znowu postanowiłem odświeżyć swoją wiedzę.
Nie interesuje mnie etat programisty(ani żadna inna praca na etat). Chce spróbować osiągnać taki poziom który wystarczy na pracę jako freelancer, ewentualnie może sprzedaż własnych programów w przyszłości.

testcszarp

Liczba postów : 1
Join date : 30/05/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Fores Sob Lip 13, 2013 10:35 am

-


Ostatnio zmieniony przez Fores dnia Sro Cze 17, 2015 1:14 pm, w całości zmieniany 5 razy
Fores
Fores

Liczba postów : 73
Join date : 30/05/2013
Age : 33
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by viader Sob Lip 13, 2013 11:17 pm

To teraz ja, Jestem Maciek mam 18 lat, a od października będę studentem informatyki na politechnice, co w sumie jest mi obojętne, bo w ramach planu studiów powinienem dowiedzieć się mniej więcej tyle ile już wiem... Najwięcej programowałem w C++, trochę w Javie (przerobiłem chyba wszystko w czym była podobna w C++) i troszeczke w asemblerze, a teraz dorywczo C#. Przeszedłem przez wxWidget i SFML 2.0 - obie biblioteki mają wzorowe dokumentacje. Dodatkowo cały czas programuje mikroprocesory głównie Atmegi i Attiny w C - o dziwo na potrzeby domowe. Sam nie jestem pewny na jakim języku skończę, ale już po kilku, poznanie następnego idzie zadziwiająco łatwo, najważniejsza jest czytelna dokumentacja Smile

W wolnym czasie oglądam filmy i bajki, bajki najczęściej są lepsze Very Happy gram w piłkę nożną, pływam, czytam fantasy, gram w gry (to już rzadziej), robię zadanka z matmy, troszkę za dużo czasu poświęcam BGEE, bo w tamte wakacje dołączyłem do tłumaczenia, a teraz ciągnę moda, ogółem moddingu nie polecam za dużo pochłania czasu, szkoda, że wpadłem w to bagno Smile

viader

Liczba postów : 2
Join date : 03/07/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Fitter Nie Lip 14, 2013 5:43 pm

Moja kolej Smile. Na imię mam Łukasz, mam 18 lat. Jako, że teraz uczęszczam do technikum informatycznego, to na studia (na 100% informatyka, coś ukierunkowanego na programowanie) wybieram się za rok.
Pierwszy program skompilowałem jakiejś 4 lata temu (chyba była to JAVA). Obecnie znam (lepiej lub gorzej) języki takie jak: C++, JAVA, TurboPascal, C#, trochę bawiłem się w Pythonie i ogólnie pojętym webie. Od pewnego czasu poznaję tajniki środowiska .NET i prowadzę nierówną walkę z SQLitem w tejże technologii Very Happy.
Z planów na przyszłość: zamierzam lepiej poznać C# (spodobał mi się ten język Smile ), podszkolić się w webie i jak znajdę czas to usiąść w końcu do jakiegoś programowania niskopoziomowego (dotychczasowe jedyne osiągnięcia w tej materii to kupno mikrokontrolera ATMega Wink ), no i oczywiście zdać maturę Smile.

Poza tym interesuję się surwiwalem i trochę biegam, tylko ostatnio coś nie mam na to czasu :\
Pozdrawiam

Fitter

Liczba postów : 12
Join date : 26/06/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Demar77 Wto Lip 16, 2013 9:36 pm

Mam na imię Marcin.
Zainteresowania:
-programowanie PHP, C/C++,C#,
-systemy Windows server2003/2008 oraz Linux szczególnie Debian i Suse,
-bazy danych MySQL, MSSQL,
-bezpieczeństwo systemów i baz danych (zawodowo),
- i ogólnie IT.

Praca zawodowa to administrator bezpieczeństwa systemów z rodziny windows i linux od 5 lat wcześniej nauczanie programowania, systemów operacyjnych i sieci.
Lubię pogłębiać wiedzę skończyłem dzienne studia matematyczne na polibudzie potem kurs pedagogiczny do prowadzenia szkoleń, studia podyplomowe informatyczne oraz 2 lata studiów podyplomowych na AWF-ie we Wrocławiu.
Mam 35 lat dwójkę dzieci (bliźniaczki 9 lat) + żona. Życie codzienne to obowiązki działka spacery i zabawa z córkami. Lubię nowe wyzwania i jestem otwarty na różne projekty. Kocham to co robię. Mam nadzieję że ten projekt zmobilizuje mnie do programowania - taki mały moblilizator ;)Pozdrawiam wszystkich mam nadzieję że nie należę do dziadków na tym forum i projekcie.
Demar77
Demar77

Liczba postów : 6
Join date : 16/07/2013
Age : 46
Skąd : Jawor

http://www.tooexe.pl

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by maximo2 Sro Wrz 25, 2013 12:07 pm

To i ja dodam coś od siebie.

Na co dzień analityk IT + administrator zabezpieczeń (głównie obsługa McAfee EPO).
Programuje hobbistycznie od roku (c#).

Napisałem nawet malutki system ERP, głównie przeniesienie kilkunastu dokumentów Excela do bazy danych i dopisanie do tego aplikacji okienkowej, żeby kilku pracowników biurowych mogło pracować jednocześnie na prostych raportach zmianowych.

Mam 32 lata więc też podpadam już do grona "dinozaurów" w projekcie Smile
maximo2
maximo2

Liczba postów : 3
Join date : 18/06/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Dawid90dd Nie Sty 05, 2014 8:55 pm

Nazywam się Dawid Jakubowski, uczęszczam do liceum, a przygodę z programowaniem rozpocząłem, kiedy byłem jeszcze w klasie podstawowej.

Zainteresowania:
Grafika 3D (Blender - ale ten kierunek rzuciłem jakiś rok temu, prace zakurzone, a wiedzę musiałbym odświeżyć i coś nowego zrobić aby wam to udowodnić... Very Happy)
Grafika 2D (biegle, bo robię grafiki do swojej gry - może jednego dnia pokaże swój progres.)
Programowanie w AS3, (Kiedyś. Moje pierwsze początki w programowaniu - lubiłem wtedy siedzieć we flashu)
Programowanie w C# (Kiedyś chciałem też zrobić coś w XNA - stwierdziłem że to nie dla mnie.),
Programowanie w C++ (programuje w bibliotece SFML 2.0, a także zastanawiam się nad nauką samego OpenGL-a.),
HTML

Jestem na etapie tworzenia swojego skromnego kanału o programowaniu, który muszę jeszcze doszlifować - bo jest wiele błedów. Nie wiem czy mogę owy kanał teraz pokazać - czy to jest zgodne z intencjami założyciela tego kanału.

Tworzę też grę opartą na SFML 2.0, w c++ - ale na tym etapie nie mogę niczego powiedzieć. Jeszcze mnie wyśmiejecie że 17-letni dzieciak programuje gry  Sad 
Dawid90dd
Dawid90dd

Liczba postów : 9
Join date : 02/01/2014

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by koszmarek Pon Sty 06, 2014 8:21 am

Dawid90dd napisał:Jestem na etapie tworzenia swojego skromnego kanału o programowaniu, który muszę jeszcze doszlifować - bo jest wiele błedów. Nie wiem czy mogę owy kanał teraz pokazać - czy to jest zgodne z intencjami założyciela tego kanału.
Nie ma problemu, nie traktuję żadnych aktywności uczestników jako konkurencję dla mnie ... gdzieś na tym forum jest link o materiałach/manualach/książkach , więc np. tam możesz umieścić namiary na swój kanał.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by purple Pon Sty 20, 2014 12:12 pm

No to może teraz ja Wink
Na imię mi Mateusz, mam 19 lat. W tym roku skończę 20. Jestem w klasie maturalnej technikum informatycznego. Studiować mam zamiar informatykę, zapewne ze specjalnością programowanie. W sumie to nie wiadomo jak się życie potoczy.
Moja przygoda z szeroko pojętą informatyką zaczęła się o dziwo na zajęciach informatyki w pierwszej klasie gimnazjum. Wtedy zrozumiałem, że to jest coś co chcę robić w swoim życiu. Na samym początku bawiłem się prostym HTML(poznałem go właśnie na lekcjach), potem już we własnym zakresie Turbo Pascal. Wylądowałem w technikum informatycznym, cały czas rozwijała się pasja związane ze stronami internetowymi. Pojawiło się PHP + SQL, w którym myślę, że dobrze sobie radzę, teraz męczę jQuery. Poznałem c++, Jave, więcej Turbo Pascala, teraz uczę się C#. Udało mi się napisać nawet ponga w XNA. Mam zamiar zabrać się za to trochę bardziej. Marzy mi się napisanie jakiejś gry, która będzie polegała na czymś więcej niż tylko odbijaniu piłeczki Wink

Nie samą informatyką człowiek żyje więc w wolnym czasie czytam sobie książki, staram się nauczyć trochę grać na gitarze. Chłonę wszelkiego rodzaju ciekawostki i artykuły prawie o wszystkim. Aby dobrze żyć, trzeba poznać siebie i otaczający świat...
purple
purple

Liczba postów : 9
Join date : 01/12/2013

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by emielek Sro Mar 12, 2014 7:31 pm

No to teraz ja^^.
Widzę, że tu na razie wypowiadają się tylko osoby bliżej lub dalej "spokrewnione" z programowaniem. Może będę zatem lekarstwem;) dla laików takich jak ja.
Mam 30 lat i tej wersji będę się trzymałWink. Moje dwie główne pasje to żonka (od jakiegoś czasu lat 18 i lepiej przy niej nie twierdzić niczego innego Wink) oraz niespełna dwu i pół letni synek. Na co dzień jestem szarym pracownikiem biurowym (aczkolwiek dość istotnym dla mojego zespołu) natomiast w nocy zakładam maskę, pelerynę, chowam się pod kocem i próbuję pisać programy Twisted Evil .

Jeśli chodzi o programowanie to orłem nie jestem (osobiście typuję siebie pomiędzy czaplą a kormoranem Wink). W liceum spotkałem Pana TurboPascala, a na studiach (edukacja fizyczno-informatyczna) jegomościa C++. Potem przyszła fajna (z początku) praca, z którą próbuję się obecnie rozwieść. Mniej więcej od grudnia zeszłego roku zacząłem sobie odświeżać C++. Spotykaliśmy się niecały miesiąc (tak do świąt Smile) a zwieńczeniem naszego związku była zgadula liczb zaprezentowana w jednym z warsztatów Madagaskaru (tylko bardziej przeze mnie rozbudowana: zwiększający się z każdym odgadnięciem poziom trudności, magiczne przedmioty do zdobycia po każdym trafieniu modyfikujące dalszą rozgrywkę, i mało istotna z programistycznego punktu widzenia fabuła^^). Potem poczytałem o waćpanu C# i mniej więcej od początku roku z nim się bawię. Od początku lutego biorę udział w Madagaskarze, przez który idę jak burza Wink.

Moimi głównymi zaletami są: rozbrajający uśmiech, 4 gigowy pendrive oraz świetnie tańczę (chociaż tu są zdania podzielone: ja twierdzę, że tak, wszyscy inni, że nie Smile). Wad jak dotąd nie stwierdziłem (no może przesadna skromność^^).

Co lubię? Wypady w Bieszczady, dobrą (w moim mniemaniu Smile) książkę lub film, zimnego browara (chociaż żona przeciąga mnie na wina stronę mocy Smile), rozgryźć wreszcie jak napisać dany program:), wylegiwać się na słonku, nabijać z większości rzeczy i obierać ziemniaki Very Happy. Dość namiętnie zajmuję się od czasu do czasu słowotwórstwem (chociaż w tym poście chyba nie udało mi się niczego nowego sklecić Smile).

Czego nie lubię? Justina Biebera i dziur w asfalcie (ale tylko tych, w które wjeżdżam Smile), polityki, polityków, polityczek i ZUSu, oraz tego, że najnowszego batmana ma zagrać Ben Affleck zamiast Christiana Bale'a.

emielek

Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014
Age : 40

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Admin Sro Mar 12, 2014 7:48 pm

No to zaskoczyłeś mnie, bo jak na laika , masz bardzo celne uwagi jakościowe (a ankietach) do laborek, któe zaliczałeś ... gratuluję !
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 40
Join date : 25/10/2012

https://madagaskar.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by emielek Czw Mar 13, 2014 9:00 am

Dzięki.
Generalnie moje uwagi wynikają ze sprytnie obranej strategii samorozwoju Wink Niestety nie mogę jej opisać bo musiałbym was potem zabić Wink A żeby nie było, że spamuję nie na temat: zapomniałem napisać w pierwszym poście mam na imię Adam Very Happy

emielek

Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014
Age : 40

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by wojtek656 Czw Cze 26, 2014 9:17 pm

Witam.
Jestem Wojtek i dzis dolaczylem do grupy. Mam nadzieje, ze zostane tu na dluzej... Smile
Krotko o sobie. Mam 25 lat i od 3 lat jestem traderem(speukalntem) na amerykanskich giełdach w tak zwanym prop-office. Zawsze chcialem nauczyc sie programowac i moze tym razem mi sie uda Smile

Pozdrawiam.

wojtek656

Liczba postów : 4
Join date : 26/06/2014

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by event15 Sob Gru 13, 2014 6:43 pm

Jestem Marek, w necie event15. Jestem studentem elektrotechniki na PG.
Do tej pory głównie robiłem coś w PHP, HTML, CSS (z web), także w C++ i Javie.

Jednak to wszystko oprócz weba było dla siebie i hobbystycznie.
Teraz zamierzam się rozkręcić (w miarę tego jak studia pozwolą) i pisać C#.
Swoją drogą ostatnio jestem bardzo napalony na Unity3d Wink

event15

Liczba postów : 14
Join date : 12/12/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by dawid4157 Sob Sty 17, 2015 7:24 pm

Nazywam się Dawid. Mam 18 lat i zbliżam się ku 19 Smile. Interesuję się programowaniem w różnych językach m in. PHP, C++. Uczę się też C#. Jestem "programistą-hobbystą" co oznacza, że uczę się na własną rękę, dla własnej przyjemności. W przyszłości chciałbym związać się zawodowo z branżą IT. Swoje skrypty opieram też na bazach danych MySQL. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem w Visual Basic 6.0(czytając książkę Pawła Pięciaka pt. ,,Programowanie gier” a później wprowadzeniem do poważniejszych projektów był język PAWN, wykorzystywany przeze mnie do pisania skryptów do San Andreas:Multiplayer(SA:Mp). Dość dobrze znam także HTML oraz CSS. Interesuję się też grafiką komputerową zarówno rastrową jak i wektorową. W sieci często występuję pod nickami: dawid4157 lub Kerth. Obecnie chodzę jeszcze do liceum(3 klasa) i przygotowuję się do matury z informatyki oraz… języka polskiego! Tak, wiem… Ale cóż zrobić? Dobry jestem po prostu, nie chwaląc się. Czasem wykonuję na zamówienie jakieś skrypty lub grafikę na zamówienie.
dawid4157
dawid4157

Liczba postów : 4
Join date : 17/01/2015
Age : 28

http://notatkizkomputera.pl

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by wad Pon Sty 26, 2015 1:16 pm

Witam all
Mam na imię Mirek mam zdaje się 38 lat, jestem z zawodu spawaczem co ma nie wiele wspólnego z programowaniem. Choć pierwszą stronę zrobiłem kiedy jeszcze tabele używano do tworzenia struktury stron www. Potem nastąpiła długa przerwa. I około 2 lat ponownie zaczołem przygodę ze stronami www. Odświeżyłem HTML-a, poznaje HTML5 a już znam css3. Głownie korzystałem z gotowych rozwiązań do tworzenia stron www Czyli cms Contao i plugint JS. Po niedługim czasie stwierdziłem że nie tędy droga i trzeba nauczyć się programowania. Po pierwsze daje to satysfakcję a wytężanie głowy uchroni przed Alzheimerem Smile. Po przeczytaniu nie wiem ile artykułów typu co jest lepsze php czy C# czy python ....padło na JS i C# ( który jest mi potrzebny do www i aplikacji mobilnych, no i visual studio). Na forum 4programers trafiłem tutaj i spodobało mi się.
Pracując i ucząc się w grupie jest o wiele lepiej i szybciej.

Jeśli chodzi o zainteresowania po za stronami www no i teraz programowaniem, to crossfit i ogólnie sport.

wad

Liczba postów : 35
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by zabaweb Wto Mar 17, 2015 12:50 pm

Cześć, jestem Rafał. 23 lata. Przygoda z IT zaczęła się na poważnie w gimnazjum od Ubuntu 6.04 lub 7.04. Potem różne romanse z sieciami, serwerami, elektroniką, aż skończyłem studiując Automatykę i Robotykę. Od jakiegoś czasu skupiam swoją uwagę na programowaniu w C#. Poza tym fascynuje mnie fizyka i nowe technologie.


zabaweb

Liczba postów : 8
Join date : 10/03/2015

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by coffeina Wto Maj 12, 2015 1:03 am

Cześć,
jestem z zawodu testerem oprogramowania. Powoli wracam do programowania i jestem tutaj dlatego że znajomy polecił mi ten projekt. Orłem nie jestem, ale mam zamiar byc programistą wbrew temu co mówią inni Razz
Interesuje się programowaniem oraz robotyką.
coffeina
coffeina
Lider Produkcji Warsztatów "Madagaskaru"
Lider Produkcji Warsztatów

Liczba postów : 96
Join date : 14/12/2014

Powrót do góry Go down

Powiedz coś o sobie Empty Re: Powiedz coś o sobie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach