PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by koszmarek on Sob Lis 22, 2014 9:18 pm

Hej 

W sąsiednim wątku proponowaliśmy oraz przedyskutowaliśmy propozycje najbliższych, najważniejszych priorytetów w projekcie (zachęcam do lektury: http://madagaskar.forumpolish.com/t84-aktualne-priorytety-grupy-madagaskar-etap-1-z-2-dyskusja).

To teraz zagłosujemy na właściwe/odpowiednie propozycje. Poniższe propozycje są zgłoszone przeze mnie oraz innych uczestników (celowo nie podaję autora bo głosujemy na opcję a nie na człowieka). Do każdej opcji dodałem cytat anonsu autora każdej z tych propozycji (z powyższego wątku na forum). Proszę głosować na dowolną liczbę opcji, które wydadzą się Wam sensowne (bez zaznaczania priorytetu bo o nr priorytetu każdej propozycji zadecyduje suma głosów --> punktów). Głosowanie jest jawne. Nie jest to ankieta na forum (jak to było w przypadku np. głosowania na logo projektu). Głosowanie polega na tym, że wpisujecie w tym wątku po prostu tytuły/nazwy propozycji które Wam pasują.

Przypominam, że liczba/waga punktów uczestnika głósującego na każdą opcję = liczbie punktów w "rejestratorze" tego uczestnika (w myśl zasady: im więcej uczestnik pracuje nad rozwojem projektu , tym większą ma moc decyzyjną).

Przebieg głosowania, będę starał się na bieżąco uaktualniać w tym arkuszu: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yjjN0kHoPTPjDAbHmCHCuFEQA6s0SlRzn3VrzT711Wk/edit?usp=sharing  
(jest też na naszym google drive : "Madagaskar" --> "Inne dokumenty" --> "Akcje" ... )

Podaję listę opcji na które możecie głosować. Z części moich propozycji po Waszych radach na razie się wycofałem (nie ma ich poniżej):

 • SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów - Od 2012 roku projekt miał charakter bardzo lekki, mało wymagający (hobbystyczny). Od stycznia 2015r nastąpiłoby przyspieszenie wymaganego tempa zaliczania warsztatów (to na jakich zasadach, dogadamy wszyscy na dalszym etapie). Celem tej zmiany jest szybszy przyrost uczestników w pełni wyszkolonych (z bieżących laborek) którzy tym samym będą mieli możliwość (czas) włączać się w dalszy ROZWÓJ projektu.
 • PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW - Wydaje się oczywiste, że „Madagaskar” nadal ma się opierać na produkcji laborek treningowych. Wystawiam ten priorytet , aby przekonać się w głosowaniu na ile ta forma działalności jest dla Was ważna względem innych, nowych tematów.
 • PROMOCJA projektu w Internecie - Na forum (jeżeli zaaprobujecie tą akcję) dogadalibyśmy jakimi sposobami zwerbować min 50 kolejnych rekrutów do projektu. (posty na forach programistycznych, mechanizmy reklamy na kanale „Youtube” itp. , konto projektowe na "Twitter" , "Facebook" , "AddWords" itp .). CEL akcji: potrzebujemy jeszcze więcej "świeżej krwi" w projekcie (tak aby zapełnili max 100 miejsc dla studentów, max 50 miejsc "zespołu wsparcia" + nawet zbudowali kolejkę oczekujących (m.in w celu wzmocnienia dyscypliny istniejących uczestników). Musimy jak najszybciej (rotacją) mieć w składzie tylko (choćby minimalnie) aktywnych uczestników.
 • Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej) - 
  Warto rozważyć , czy może już jest dobry moment na to aby otworzyć taką nową (NIEOBOWIĄZKOWĄ!) działalność w projekcie. W takiej „gałęzi deweloperskiej” chętni uczestnicy po pierwsze zadecydowaliby jaką pierwszą aplikację/projekt oprogramować (Informacyjny serwis Webowy „Madagaskaru” ??), korzystając z wiedzy wybiegającej znacznie poza aktualnie wyprodukowane warsztaty szkoleniowe.Następnie ta sama grupa desperatów ;p będzie planować (w wydzielonej gałęzi na forum) kolejne kroki (np. wybór technologii ?, konfiguracja serwera kontroli wersji ? np. GIT ?, konfiguracja serwera ciągłej integracji ? np. Jenkins lub Cruise Control ?, planowanie pierwszych tasków programistycznych itd.). … czyli staralibyśmy się (na tyle na ile potrafimy) prowadzić tzw. „team development” zgodnie z aktualnymi standardami. Może warto spróbować uruchamiać taką gałąź projektu bez stresu o rezultat i czas wykonania pierwszej aplikacji (co najwyżej stwierdzimy że popełniliśmy falstart).
 • Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów - Warsztaty ogólnie mają bardzo dobrą opinię ( http://madagaskar.forumpolish.com/f8-5-opinie-uczestnikow-o-szkoleniu-w-madagaskarze ), ale ludziska przeklinają głównie brak lektora. Pierwsza ścieżka lektora do warsztatu 15 została nagrana przez uczestnika „dkrun”. Przetarł on kompletną procedurę jaką trzeba wykonać (łącznie z konfiguracją oprogramowania do nagrywania oraz montowania głosu). Trzeba będzie (w grupie) opracować dalszą ścieżkę postępowania zmierzającą do nagrania lektora dla RESZTY warsztatów. Po pierwsze trzeba będzie rozważyć możliwość zaangażowania z grupy „Madagaskar” KILKU chętnych lektorów (celem przyspieszenia akcji). W dalszej kolejności zweryfikować predyspozycje ochotników (próbnymi nagraniami), dopracować procedurę obsługi Audacity, zlecić zadania lektorom itd.
 • Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów -  Grupa „Madagaskar” potrzebuje również ZAAWANSOWANYCH programistów (aby wspierali rozwój projektu). Trzeba im usprawnić przejście przez obowiązkową ścieżkę zaliczania wszystkich warsztatów w „Madagaskarze”. Ważne aby osoba znająca już zagadnienia z warsztatów w3-w16 NIE musiała „mordować się” łącznie z 900 min wyprodukowanego już wideo . Zamiast tego taka osoba będzie miała do dyspozycji szczegółowy spis treści z listą zagadnień oraz podanym dokładnym czasem na wideo gdzie to zagadnienie jest omawiane. Taki zaawansowany uczestnik będzie mógł wtedy przejrzeć sobie na wideo tylko wybrane, interesujące go zagadnienia, po czym od razu przystąpić do pisania obowiązkowej aplikacji zaliczeniowej/egzaminacyjnej zgodnie z zadaną specyfikacją.
 • Utworzenie w projekcie konkursu rywalizacyjnego -  czyli coś dla tych co chcą się dodatkowo wykazać, czyli co miesiąc np. losowo wybrany uczestnik z tych najbardziej zaawansowanych madagaskarowiczów w jakiś konkretny dzień wysyła do użytkowników z danego szczebelka zaawansowania ("kwalifikacja na podstawie ilości zaliczonych warsztatów") specyfikację jakiegoś bardziej złożonego programu do napisania, bez żadnych podpowiedzi. Uczestnicy mają np. 7 dni na napisanie projektu i odesłanie do sprawdzenia. Na tej podstawie można by zrobić jakiś ranking "Praca po godzinach" i oceniać w jakim czasie od wysłania użytkownik odpowiedział, czy kod jest optymalnie napisany i czy działa jak chciał tego autor pisząc specyfikację. A wszystko to aby wyłonić ukrywających się geniuszy    
 • Dodanie czatu do forum - krótka wymiana zdań pomiędzy zalogowanymi zawsze dobrze wpłynie na wzajemne relację pomiędzy uczestnikami projektu, alternatywnie irc albo coś podobnego.
 • Utworzenie w projekcie dodatkowych zadań, ćwiczeń - nie punktowanych.
  Do każdego warsztatu można by dodać  przykładowe opisy aplikacji,które można napisać z aktualnego poziomu wiedzy. Tak poprostu aby uczestnik mógł sam się sprawdzić, poćwiczyć. Ewentualnie napisany kod, lub aplikacje mógłby rzucic na forum w celu ocenienia przez chętnych madagaskarowiczów.
 • Integracja forum i dysku google w jeden system - Przede wszystkim wygoda. Jeden login i hasło. Jeden łatwy do zapamiętania adres. Kiedy logujesz się wszystko masz pod ręką. Ludzie mogli by oglądać bez pobierania na dysk warsztaty i pobierać oprogramowanie np. TeamSpeak. Oczywiście czat też by się pojawił. Lepsze przetwarzanie danych. Organizacja! Oczywiście jakiś gotowy system taki jak SharePoint Foundation czy podobny.
 • Reaktywacja Teamspeaka padł ale może, ewentualne: skrócenie czasu na laborkę + gałąź deweloperska + tematy do samodzielnej nauki spowodują, że ruch na nim siłą rzeczy będzie odpowiednio duży.


Głosowanie potrwa do 29-go listopada wieczorem (Sobota).

Czekam na Wasze typy/głosy w tym wątku !


Ostatnio zmieniony przez koszmarek dnia Pon Wrz 21, 2015 2:03 pm, w całości zmieniany 4 razy
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Cristanov on Sob Lis 22, 2014 9:36 pm

1.SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
2.PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
3.Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Cristanov
Cristanov

Liczba postów : 11
Join date : 04/05/2014
Skąd : Zakopane

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by kojot on Sob Lis 22, 2014 9:46 pm

Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Utworzenie w projekcie konkursu rywalizacyjnego
Utworzenie w projekcie dodatkowych zadań, ćwiczeń - nie punktowanych.
Integracja forum i dysku google w jeden system

kojot

Liczba postów : 8
Join date : 13/09/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Fores on Sob Lis 22, 2014 9:52 pm

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PROMOCJA projektu w Internecie
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
Integracja forum i dysku google w jeden system


Ostatnio zmieniony przez Fores dnia Nie Lis 23, 2014 12:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Fores
Fores

Liczba postów : 73
Join date : 30/05/2013
Age : 28
Skąd : Katowice

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Cobra on Sob Lis 22, 2014 10:08 pm

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
PROMOCJA projektu w Internecie
Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
Dodanie czatu do forum
Cobra
Cobra

Liczba postów : 6
Join date : 05/05/2014
Skąd : Będzin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by 1bobik1 on Sob Lis 22, 2014 10:09 pm

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
Dodanie czatu do forum
Integracja forum i dysku google w jeden system

1bobik1

Liczba postów : 9
Join date : 10/03/2014
Skąd : Sosnowiec

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by maximo2 on Sob Lis 22, 2014 10:57 pm

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
maximo2
maximo2

Liczba postów : 3
Join date : 18/06/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Vianom on Sob Lis 22, 2014 11:57 pm

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
PROMOCJA projektu w Internecie
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
Integracja forum i dysku google w jeden system

Vianom

Liczba postów : 6
Join date : 03/11/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by dawidg87 on Nie Lis 23, 2014 1:03 am

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
Utworzenie w projekcie konkursu rywalizacyjnego
Dodanie czatu do forum
Utworzenie w projekcie dodatkowych zadań, ćwiczeń - nie punktowanych.

dawidg87

Liczba postów : 19
Join date : 18/10/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by cysiek on Nie Lis 23, 2014 1:20 am

1. SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
2. PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
3. Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
4. Utworzenie w projekcie konkursu rywalizacyjnego
5. Integracja forum i dysku google w jeden system

cysiek

Liczba postów : 2
Join date : 03/02/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by maras on Nie Lis 23, 2014 10:27 am

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów

maras

Liczba postów : 4
Join date : 03/04/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by cymesky on Nie Lis 23, 2014 12:09 pm

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
PROMOCJA projektu w Internecie
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Dodanie czatu do forum
Integracja forum i dysku google w jeden system

cymesky

Liczba postów : 11
Join date : 06/10/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Fitter on Nie Lis 23, 2014 12:34 pm

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Dodanie czatu do forum
Integracja forum i dysku google w jeden system

Fitter

Liczba postów : 12
Join date : 26/06/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by marks on Nie Lis 23, 2014 12:59 pm

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
PROMOCJA projektu w Internecie
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej) -
Utworzenie w projekcie konkursu rywalizacyjnego

marks

Liczba postów : 7
Join date : 02/04/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by gokusiek on Nie Lis 23, 2014 1:32 pm

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PROMOCJA projektu w Internecie
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Integracja forum i dysku google w jeden system

gokusiek

Liczba postów : 18
Join date : 08/03/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Aktualne PRIORYTETY grupy "Madagaskar" - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Borixon911 on Nie Lis 23, 2014 1:37 pm

Najważniejsze akcje:

SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)

Akcje poboczne:

1. PROMOCJA projektu w Internecie
2. Utworzenie w projekcie dodatkowych zadań, ćwiczeń - nie punktowanych.
3. Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
4. Dodanie czatu do forum
5. Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów

Borixon911

Liczba postów : 90
Join date : 14/10/2013
Skąd : PIONKI-RADOM

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by marcin on Nie Lis 23, 2014 1:42 pm

PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów
marcin
marcin
Egzaminator Warsztatów "Madagaskaru"
Egzaminator Warsztatów

Liczba postów : 13
Join date : 28/10/2012

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by majkel on Nie Lis 23, 2014 2:06 pm

- SKRÓCENIE wymaganych terminów zaliczania warsztatów,
- PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW,
- Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej),
- Dodanie czatu do forum,
- Integracja forum i dysku google w jeden system.
majkel
majkel

Liczba postów : 15
Join date : 05/11/2012

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by michupl22 on Nie Lis 23, 2014 2:37 pm

1. Integracja forum i dysku google w jeden system
2. Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
3. Dogranie LEKTORA do wszystkich warsztatów
4. PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
5. Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów


Ostatnio zmieniony przez michupl22 dnia Nie Lis 23, 2014 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 25
Skąd : Polska

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Stravi on Nie Lis 23, 2014 4:01 pm

Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
Dodanie czatu do forum
Integracja forum i dysku google w jeden system
Reaktywacja Teamspeaka

Stravi
Lider Rozwoju Oprogramowania "Madagaskaru"
Lider Rozwoju Oprogramowania

Liczba postów : 92
Join date : 01/03/2014
Age : 29
Skąd : Gdańsk

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by rafek1241 on Nie Lis 23, 2014 4:05 pm

1.Promocja projektu w internecie
2.Ujednolicenie systemów (dysk i forum)
3.Dogranie lektora.
4.Skrócenie czasu na odrobienie warsztatów/dodanie składu deweloperskiego.
rafek1241
rafek1241
Lider Relacji Publicznych "Madagaskaru"
Lider Relacji Publicznych

Liczba postów : 42
Join date : 23/10/2014
Skąd : Darłowo

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Kosa95 on Nie Lis 23, 2014 6:09 pm


 • PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
 • Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
 • Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
 • Dodanie czatu do forum

Kosa95

Liczba postów : 6
Join date : 03/02/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Aktualne PRIORYTETY grupy "Madagaskar" - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Cygnus on Nie Lis 23, 2014 7:11 pm

1. Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)
2. PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
3. Utworzenie SPISÓW TREŚCI dla wszystkich warsztatów
4. Dodanie czatu do forum
5. Utworzenie w projekcie dodatkowych zadań, ćwiczeń - nie punktowanych
6. Integracja forum i dysku google w jeden system
Cygnus
Cygnus

Liczba postów : 27
Join date : 05/01/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by emielek on Nie Lis 23, 2014 7:46 pm

Skrócenie wymaganych terminów zaliczenia warsztatów,
Produkcja kolejnych warsztatów,
Utworzenie gałęzi deweloperskiej,
Dogranie lektora do wszystkich warsztatów,
Utworzenie spisów treści dla wszystkich warsztatów

emielek

Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014
Age : 35

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Wheark2 on Nie Lis 23, 2014 9:22 pm

1. PRODUKCJA kolejnych WARSZTATÓW
2. Utworzenie w projekcie GAŁĘZI DEWELOPERSKIEJ (programistycznej)

Wheark2

Liczba postów : 3
Join date : 26/06/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: PRIORYTETY grupy "Madagaskar" na 1-szy kwartał 2015 - etap 2 z 2 (GŁOSOWANIE)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach