Zadania dla uczestników

Go down

Zadania dla uczestników

Pisanie by michupl22 on Czw Lis 05, 2015 12:48 pm

Mój terminarz na najbliższe tygodnie wykazał, że zabraknie mi czasu na dokończenie pewnym spraw rozwojowych dla projektu. Związku z tym postanowiłem przekazać zadania innym uczestnikom projektu (tak jak kiedyś proponował mi koszmarek).

W chwili obecnej do zrobienia jest jeden duży projekt – strona internetowa WordPress. Może ją dokończyć kilka osób. System jest już zainstalowany wraz z szablonem i dostępny pod adresem: www.madagaskargroup.xuu.pl. Trzeba jeszcze jednak zrobić kilka rzeczy:

  • Przenieść część treści z dysku Google Drive, aby użytkownicy mogli bez logowania na konto google i w centralnym miejscu uzyskiwać dostęp do tych treść.
  • Utworzyć nową treść. Tematykę i charakter pozostawiał wam.
  • Stworzyć ankietę. Wystarczy zainstalować wtyczkę z poziomu WordPressa.
  • Zainstalować wtyczkę do nadawania uprawnień. Aby móc zarządzać komu jakie treści udostępniać.
To wszystko co mi na razie przychodzi do głowy. Chętni niech zgłoszą się tutaj na forum. Pozakładam im konta, aby mogli edytować stronę.

Pracowałem jeszcze nad drugim projektem, a konkretnie nad wdrożeniem systemu Moodle – moodle.madagaskargroup.xuu.pl. Jeszcze nic nie wspominałem o nim, bo nie bardzo miałem czas, aby wszystko przetestować. Jeśli ktoś chętny może zająć się tematem.

Straviemu dałem pełne uprawnienia administratora w Repozytorium GIT. A więc może robić tyle samo co ja. Już go o tym poinformowałem. Wszelkie prośby o utworzenie konta lub repozytorium proszę kierować do niego.

Serwerem TeamSpeak będę nadal zarządzać ze względu na to, że nie ma zbyt dużo roboty.
avatar
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 24
Skąd : Polska

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach