Lider Infrastruktury - michupl22

Go down

Lider Infrastruktury - michupl22

Pisanie by koszmarek on Pią Sie 14, 2015 8:29 pm

Z przyjemnością ogłaszam, że pozyskałem nowego lidera gałęzi "Madagaskaru" - Lidera Inrastruktury. Rolę tą przejmie michupl22.

Rolę tą na razie opiszę Wam w wielkim skrócie - michupl22 najpierw będzie się wdrażał, za kilka miesięcy przejmie pieczę nad wszystkimi narzędziami w projekcie (gdrive, repozytorium kodu, "rejestrator" , forum , serwer deweloperski mssql + asp , oraz wszystkie inne narzędzia "Madagaskaru").
Przypuszczam , że jego rola na początku będzie sprowadzała się głównie/tylko do obserwacji funkcjonowania narzędzi w projekcie, a z czasem nieśmiało//ewolucyjnie będzie wdrażał zmiany/nowości w naszej infrastrukturze, ale zawsze w konsultacji z Wami (uczestnikami "Madagaskaru") oraz z Waszą pomocą. Docelowo michupl22 będzie miał też założoną na forum swoją przestrzeń na forum (analogicznie jak ma to Lider Gałęzi Deweloperskiej - Stravi).

P.S. Wkrótce powstanie dokument specyfikujący wszystkie role liderów gałęzi "Madagaskaru", do którego wszyscy uczestnicy projektu będą mieli oczywiście wgląd.

Jak ktoś będzie miał jakiekolwiek pytania dot. roli "Lidera Infrastruktury", to niech strzela w tym wątku.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach