Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Premierowe ogłoszenie na tablicy

2 posters

Go down

Premierowe ogłoszenie na tablicy Empty Premierowe ogłoszenie na tablicy

Pisanie by koszmarek Sob Sie 08, 2015 10:09 pm

Witajcie

Większość z Was zauważyła, że zaliczyłem poważną wtopę w zeszłym tygodniu (związaną z wysyłką ostatniego broadcastu w jawnych kopiach). Bardzo wszystkich za to przepraszam.
Postaram się teraz (w najbliższych tygodniach) poprawić standard rozsyłania broadcastów.

Po pierwsze:
Wszelkie ogłoszenia (kierowane dla całego zespołu) będą pojawiały się w tym wątku ("TABLICA OGŁOSZEŃ"). Wg mnie ma to tą zaletę, że każdy będzie miał teraz możliwość ewentualnie rozkręcić dyskusję dot. każdego ogłoszenia. Uprawnienia do umieszczania ogłoszeń w tej tablicy będą mieli: lider "Madagaskaru" (czyli ja) oraz liderzy poszczególnych gałęzi (aktualnie Stravi, tomtom a wkrótce pojawią się nowi) , ale każdy będzie mógł na forum ustosunkować się do każdego ogłoszenia.

Po drugie:
Nie wiem jeszcze czy każde ogłoszenie w tej tablicy będzie dodatkowo anonsowane mailem, ale na pewno każdy taki mail będzie rozsyłany tylko przez lidera projektu , oraz taki mailing będzie rozsyłany dedykowanym modułem newslettera który oferuje serwer tego forum (oraz systemowo gwarantuje rozsyłanie newslettera w ukrytych kopiach). Jeżeli więc lider gałęzi umieści tu ogłoszenie oraz będzie mu zależało na szybkim włączeniu się całego zespołu w jakąś akcję, to wtedy mi wysyła treść anonsu do lidera projektu, z prośbą o rozesłanie go mailem do uczestników poprzez moduł forumowego newslettera.

To by było na tyle. Piszcie proszę co myślicie, ja w razie czego skoryguję tą procedurę.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Premierowe ogłoszenie na tablicy Empty Re: Premierowe ogłoszenie na tablicy

Pisanie by coffeina Pon Sie 10, 2015 10:05 pm

Wszelkie ogłoszenia (kierowane dla całego zespołu) będą pojawiały się w tym wątku ("TABLICA OGŁOSZEŃ"). Wg mnie ma to tą zaletę, że każdy będzie miał teraz możliwość ewentualnie rozkręcić dyskusję dot. każdego ogłoszenia. napisał:
Dobry pomysł, pomoże to rozkręcić aktywnośc uczestników i powinno wzbudzić większe zainteresowanie. Jak dotąd wydawało mi się, że jestem biernym odbiorcą tylko. No chyba, że napisałem maila Wink

Nie wiem jeszcze czy każde ogłoszenie w tej tablicy będzie dodatkowo anonsowane mailem, ale na pewno każdy taki mail będzie rozsyłany tylko przez lidera projektu , oraz taki mailing będzie rozsyłany dedykowanym modułem newslettera napisał:
Mam nadzieje, że się mylę, ale czy to nie doprowadzi do sytuacji w której skrzynka odbiorcza użytkownika forum będzie spamowana ?
coffeina
coffeina
Lider Produkcji Warsztatów "Madagaskaru"
Lider Produkcji Warsztatów

Liczba postów : 96
Join date : 14/12/2014

Powrót do góry Go down

Premierowe ogłoszenie na tablicy Empty Re: Premierowe ogłoszenie na tablicy

Pisanie by koszmarek Wto Sie 11, 2015 12:44 am

coffeina napisał:Mam nadzieje, że się mylę, ale czy to nie doprowadzi do sytuacji w której skrzynka odbiorcza użytkownika forum będzie spamowana ?
Gorzej :p -  anons nie będzie szedł na skrzynkę odbiorczą forum, ale będzie szedł (modułem newslettera z forum) na skrzynkę mailową uczestnika (na konto @gmail). Dlatego będę starał się dodatkowo anonsować (newsletterem) tylko część ogłoszeń z tej tablicy (te które uznam za krytyczne). Tak było do tej pory, ale moduł newslettera zabezpieczy systemowo przed ujawnianiem mailowej listy odbiorców.
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Premierowe ogłoszenie na tablicy Empty Re: Premierowe ogłoszenie na tablicy

Pisanie by coffeina Wto Sie 11, 2015 11:04 pm

koszmarek napisał:
coffeina napisał:Mam nadzieje, że się mylę, ale czy to nie doprowadzi do sytuacji w której skrzynka odbiorcza użytkownika forum będzie spamowana ?
Gorzej :p -  anons nie będzie szedł na skrzynkę odbiorczą forum, ale będzie szedł (modułem newslettera z forum) na skrzynkę mailową uczestnika (na konto @gmail). Dlatego będę starał się dodatkowo anonsować (newsletterem) tylko część ogłoszeń z tej tablicy (te które uznam za krytyczne). Tak było do tej pory, ale moduł newslettera zabezpieczy systemowo przed ujawnianiem mailowej listy odbiorców.

A chyba, że tak Wink Jeśli tak to spoko.
coffeina
coffeina
Lider Produkcji Warsztatów "Madagaskaru"
Lider Produkcji Warsztatów

Liczba postów : 96
Join date : 14/12/2014

Powrót do góry Go down

Premierowe ogłoszenie na tablicy Empty Re: Premierowe ogłoszenie na tablicy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach