Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwsza praca - potrzebne umiejętności.

3 posters

Go down

Pierwsza praca - potrzebne umiejętności. Empty Pierwsza praca - potrzebne umiejętności.

Pisanie by wad Sob Maj 09, 2015 8:08 am

Witam chciałem się zapytać doświadczonych.
Jaki poziom wiedzy potrzebuje aby dostać swoją pracę jako 'pisarz' ASP.NET MVC + Xamarin. I aby wskoczyć na ten poziom to mniej więcej ile czasu może to zająć rok, dwa lata.


A dla kontrastu jako Front-endowiec aby załapać pracę to mniej wykształconym trzeba być czy bardziej niż programista ASP.NET MVC.
Generalnie bardziej mnie ciągnie jako pisarz ASP.NET ale mi zależy na jak najszybszym znalezieniu pracy w tym co lubię więc może to być i front-endowiec.

Jako fron-endowiec już trochę wiedzy mam parę www zrobiłem ale.
Nie wiem czy się jasno wyraziłem ale jak coś to dodatkowe pytania.

Dzięki z góry.

wad

Liczba postów : 35
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Pierwsza praca - potrzebne umiejętności. Empty Re: Pierwsza praca - potrzebne umiejętności.

Pisanie by michupl22 Sob Maj 09, 2015 9:13 am

Ja jak szukałem pracy jako webmaster to przede wszystkim zadbałem o swoje portfolio. Wysłałem jakieś przykładowe projekty. Najlepiej, aby w stopce znajdował się autor, który wykonał tą stronę. Dla pracodawcy była to już podstawa żeby zaprosić mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Musisz się na nią dobrze przygotować. Jeżeli nie masz zbyt wiele doświadczenia to ciężko jest przekonać pracodawcę do siebie. Jak byłem na rozmowach to minimum rok doświadczenia przy jakiś projektach.
michupl22
michupl22
Lider Infrastruktury "Madagaskaru"
Lider Infrastruktury

Liczba postów : 142
Join date : 17/06/2013
Age : 30
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Pierwsza praca - potrzebne umiejętności. Empty Re: Pierwsza praca - potrzebne umiejętności.

Pisanie by perlik Pon Maj 11, 2015 7:40 pm

Zawsze możesz powalczyć o dostanie się na jakiś staż do korporacji. Na wakacjach często pojawiają się oferty o płatne staże w większych firmach. Wymagają praktycznie tylko podstawowej wiedzy. A jak się sprawdzisz to może nawet zaproponują Ci zostanie na dłużej:)

perlik
Egzaminator Warsztatów "Madagaskaru"
Egzaminator Warsztatów

Liczba postów : 20
Join date : 04/11/2013

Powrót do góry Go down

Pierwsza praca - potrzebne umiejętności. Empty Re: Pierwsza praca - potrzebne umiejętności.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach